Elegantie Longines pulksteņi

11:02 am by

Longines pulksteņiLai izceltu savu personību, cilvēki izmanto dažādas iespējas, tajā skaitā arī izvēloties savai būtībai un stilam atbilstošu apģērbu un aksesuārus. Dažādi lakati, šalles, kaklasaites, jostas un piespraudes ir tikai daži piemēri no plašā aksesuāru piedāvājumu klāsta, taču jau vairākus desmitus gadu nemainīgu pozīciju savā lauciņā ir saglabājis rokas pulkstenis. Tas ir daudzu iemīļots aksesuārs ne vien tā izskata, bet arī funkcionalitātes dēļ.

read more

Related Posts

Share This

Apskati Eiropas kultūras galvaspilsētu ar Sixt

11:05 am by

Sixt auto noma Rīgā 2014 Eiropas kulturas galvaspilsetaKā mums visiem jau labi zināms, tad 2014. gadā tieši Rīgai ir tas gods nests Eiropas kultūras galvaspilsētas vārdu. Tieši šī iemesla dēļ šogad Rīgā būs vēl vairāk dažādi kultūras pasākumi, kas aicinās cilvēkus uz Rīgu. Bet ko darīt, ja mēs dodamies uz Rīgu, bet nevēlamies Rīgu iepazīt kājām? Tad mēs varam izmantot Rīga 2014 oficiālās auto nomas pakalpojumus, kas nodrošinās transportu arī visiem Rīgas oficiālajiem viesiem.

Auto noma no Sixt šogad būs īpaši izdevīga  ikvienam, jo Sixt visiem Rīgas viesiem un arī rīdziniekiem dāvina 2014 eiro centu atlaidi auto nomai , pie nosacījuma, ja jūs automašīnu nomājat vismaz uz trijām dienām.

Ienāc Rīga 2014 mājaslapā, atrodi pasākumus, kurus tu labprāt apmeklētu, izdomā kādus apskates objektus izbraukāt starp pasākumiem vai kurus no sen neredzētiem draugiem vai radiem apciemotu un zvani Sixt Latvia ( +371 67 207121 ), riga 2014 lai piemeklētu sev vēlamo automašīnu nomai. Ja domā, ka tev nebūs ko darīt Rīgā 3 dienas, jo neesi īpašs kultūras un mākslas cienītājs, tad izmanto atlikušo laiku, lai ar nomas auto aizbrauktu līdz Igaunijai vai Lietuvai un varbūt tālāk pārsēstos lidmašīnā un aizbraukt nedaudz pasauļoties uz Turciju vai Spāniju.  Neatkarīgi no tā uz kurieni tu dodies tālāk – Sixt jau ir padomājis par to, lai tu varētu automašīnu atgriezt kādā no 4000 Sixt nomas punktiem, vairāk kā 100 pasaules valstīs.

Lai neaizsēdētos pie ērtās auto stūres, iesakām apmeklēt pasākumu Kultūras kilometrs , kas norisināsies Rīgā 19.05.2013 .  Mums vairāk šis pasākums būtu pazīstams, ja minētu Nordea Rīgas maratonu, kurš Rīgā ir noticis arī iepriekšējos gadus, bet šogad tas būs īpaši interesants, jo maratona rīkotāji ir spējuši sportu savienot ar kultūru un piedaloties maratonā, ikvienam būs iespēja arī iepazīt kultūru, kas būs apskatāma maratona ceļā. Lai uzzinātu vairak par maratonu, ienāc Nordea Rīgas maratons mājaslapā.

Bet pirms došanās skriet, varat ar saviem bērniem iegriezties Splendid Palace uz pasākumu ar nosaukumu Eiropas bērnu filmu diena. Šajā pasākumā būs vērojamas būs ne tikai vērojamas bērnu filmas, bet notiks arī Eiropas Kīnoakadēmijass balvu pasniegšanas ceremonija, ko varētu uzskatīt par vienu no Eiropas kultūras galvaspilsētas svarīgākajiem notikumiem.

read more