Daudzfunkcionāla TV programma

8:10 am by

Televīzija mūsu ikdienas dzīvē joprojām ieņem būtisku lomu, kaut vai kā fons ikdienas darbiem. Tādēļ TV programma iemīļotajiem televīzijas kanāliem ir ierasts iknedēļas resurss, ko sarūpējam savām ērtībām.

Saprotams, ka vecākā gada gājuma cilvēki joprojām priekšroku dod drukātajiem medijiem, līdz ar to izmanto arī kāda preses izdevuma nedēļas beigās pielikumā esošo TV programmu. Nereti šie iknedēļas pielikumi ir apvienoti ne tikai ar jaunākajām televīzijas ziņām un jaunumiem, bet arī ar teātru, koncertu un grāmatu apskatiem, intervijām un jaunākajām ziņām izklaides sfērā. Šādus iknedēļas pielikumus piedāvā ne tikai pazīstamākie laikraksti, bet arī reģionālie preses izdevumi.

Savukārt jaunākās paaudzes cilvēki TV programmas iegādi drukātā formātā jau sen vairs neuzskata par lietderīgu un ērtu resursu. Cilvēki, kas sevi uzskata par mūsdienīgiem, TV programmu jau vairākus gadus lieto interneta versijā. Turklāt šādā formātā pieejamā TV programma ir daudz plašāka, precīzāka un lietderīgāka.

Patlaban TV programmu internetā piedāvā daudzi telekanāli, TV provaideri un ziņu portāli. Viens no ērtākajiem un zināmākajiem TV programmas piedāvājumiem ir pieejams uzziņu portālā 1188.lv. Tā ir daudzfunkcionāla TV programma, jo vienviet piedāvā dažādas iespējas, kā TV programmu lietot.

Ikviens interneta lietotājs TV programmu uzziņu portālā 1188.lv var ērti atrast sadaļā „Izklaide”. Atverot TV programmas lapu, uzreiz pieejama konkrētās dienas TV programma populārākajiem Latvijas kanāliem – LTV1, LTV7, LNT, TV3, TV6 un TV5. Turklāt uzskatāmi tiek atainotas pārraides, kas tieši konkrētajā brīdī tiek rādītas televizora ekrānos.

TV programmas lietotāja ērtību labad uzziņu portāls 1188.lv ir izstrādājis izvēles iespējas – aplūkot TV programmu konkrētai dienai visas turpmākās nedēļas garumā. Turklāt klienti var izvēlēties apskatīt daudzus citus kanālus, tos izvēloties pa tematiskajiem blokiem, piemēram, sporta kanālus, bērnu raidījumu piedāvājumu, Krievijas TV, starptautiskos TV un citus. Daudzpusīgākam pārraižu satura izvērtējumam 1188.lv ir sagatavojis arī anotācijas vai īsus pārraižu aprakstus, par to, kas paredzēts konkrētajā raidījumā.

Jāpiebilst, ka iepriecinošs ir fakts, ka TV programmas lietošana uzziņu portālā 1188.lv ir bez maksas.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Latvijas U-18 basketbola izlases panākumi Eiropas čempionātā

3:03 pm by

Pēdējā laikā sporta ziņās visaktīvāk tiek sekots līdzi basketbolam. Basketbols vienmēr ir parādījies sporta ziņu slejās, gan runājot par notikumiem Latvijā, gan sekojot līdzi latviešu gaitām ārzemju klubos, gan interesējoties par dažāda mēroga čempionātiem un NBA spēlēm. Kopš Latvijas basketbola līdzjutējus ir iepriecinājušas jauniešu komandas Eiropas čempionāta spēlēs, sporta ziņās informācija par basketbolu parādās arvien biežāk.

Šobrīd sporta ziņās ļoti cītīgi tiek sekots Latvijas U-18 basketbola izlasei un tās gaitām Eiropas čempionātā. Pusfinālā Latvijas izlase zaudēja Horvātijas valstsvienībai ar rezultātu 68:72. Punktu pārsvars Horvātijai bija niecīgs, turklāt jāņem vērā, ka arī spēlēšana par trešo vietu Latvijai ir labs rezultāts.

Pusfināla spēlē ar rezultivitāti izcēlās Ivars Rihards Žvīgurs, kurš ieguva 18 punktus, Anžejs Pasečņiks ar 17 punktiem un Rolands Šmits ar 13 punktiem. Horvātijas izlases rindās rezultatīvākie bija Paolo Marinelli ar 16 punktiem un Karlo Zgaņecs ar 15 punktiem.

Neskatoties uz to, ka ilgu spēles laiku Latvija bija vadībā, turklāt atsevišķos brīžos pat ar vērā ņemamu pārsvaru, pēdējās ceturtdaļas laikā spēle bija dramatiska un pārsvaru noturēt neizdevās. Tomēr šī ir tikai trešā reize, kad Latvijas U-18 izlasei Eiropas čempionātā izdevies iekļūt labāko četriniekā. 2007.gadā un 2010.gadā Latvijas U-18 izlasei izdevās iegūt trešo vietu.

Ja vēlies zināt, kā basketbolistiem klāsies pēdējā šī čempionāta spēlē, seko līdzi sporta ziņām. Visērtākais veids, kā būt informētam par tev aktuālajiem notikumiem sportā, ir sekot līdzi sporta ziņām internetā. Aktuālākās sporta ziņas tiek publicētas arī ziņu portāla focus.lv sporta ziņu sadaļā. Te atradīsi sporta ziņas ne tikai par basketbola, bet arī visiem citiem sporta veidiem.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Kriminālziņas un negadījumi vienuviet

4:15 pm by

Mūsdienās internetā var atrast ļoti daudzus ziņu portālus. Katram no tiem ir sava odziņa, katram ir arī savi trūkumi, tomēr tie visi paspilgtina Latvijas mediju telpu. Focus.lv ir jauns ziņu portāls, kurā Jums ir iespēja rast informāciju par aktualitātēm Latvijā un pasaulē. Portāla misija – atainot reālo dzīvi pēc iespējas pilnīgāk, objektīvāk un vispusīgāk.

Uzzini pirmais

Kā jau visi ziņu portāli, arī Focus.lv piedāvā pārskatāmu mājaslapu, kas spēs noturēt Jūsu uzmanību ar savu pievilcīgo noformējumu.  Tās saturs ir sakārtots pēc noteiktiem tēmu kanoniem. Viena no būtiskākajām mājaslapas sadaļām ir „Kriminālziņas”. Tajā ir iespējams uzzināt pašus svarīgākos un jaunākos diennakts notikumus, kas saistīti ar noziedzību.

Doties uz Focus.lv mājas lapu: http://www.focus.lv/categories/crime

Jaunākie notikumi noziegumu pasaulē

Katru dienu Latvijā un pasaulē notiek ne mazums noziegumu un ļaunprātību. Focus.lv ir gatavs sniegt detalizētu informāciju par svarīgākajiem notikumiem, kas varētu skart arī Jūs. Sadaļā „Kriminālziņas” Jums ir iespēja sekot līdzi jaunākajiem notikumiem. Ziņas ir sakārtotas hronoloģiskā secībā, tāpēc varēsiet uzzināt ne tikai šīs dienas karstākos notikumus, bet arī tos, kas notikuši pirms vairākām dienām vai mēnešiem.

Uzzini, analizē, izsakies

Kriminālziņas Jums pavēstīs par lielāko daļu Latvijas un pasaules noziegumu: ugunsgrēkiem, slepkavībām, zādzībām, masu nekārtībām, bezvēsts pazudušajiem un tamlīdzīgiem noziegumiem. Kā arī, ja noziegums būs aktuāls ilgāku laika periodu, Focus.lv piedāvās sekot šī notikuma attīstības gaitai, profesionāļu un aculiecinieku piedzīvotajam, to visu paspilgtinot ar foto un video materiāliem.

Labas sadaļas priekšnoteikums – pārskatāmība

Focus.lv piedāvā ļoti mūsdienīgu un pārskatāmu mājaslapas izkārtojumu. Aktuālākās kriminālziņas parādās sadaļas augšpusē un ir palielinātas, lai Jūs neapšaubāmi spētu saprast – šī ziņa pašlaik ir pati aktuālākā.

Focus.lv ļaus Jums pirmajam uzzināt aktuālo noziegumu pasaulē. Sekojiet līdzi ziņām, lasiet, analizējiet, dariet tā, lai ar Jums nekad neatkārtotos nekas līdzīgs, jo drošība ir pirmajā vietā. Kā teicis slavenais Romas filosofs Cicerons: „Labākais veids kā veicināt noziedzību – nesodīšana”. Tieši tāpēc turiet roku uz kriminālziņu pulsa, esiet lietas kursā par jaunākajiem noziegumiem un izsakiet arī savu konstruktīvo kritiku.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Ziņas online – par aktualitātēm bez kavēšanās!

10:39 am by

Moderno tehnoloģiju laikmetā ziņas online ir kļuvis par vienu no populārākajiem informācijas iegūšanas veidiem. Liela daļa Latvijas un arī pasaules iedzīvotāju izvēlas iespēju uzzināt par aktualitātēm dažādās jomās, izmantojot internetu. Līdz ar to popularitāti zaudē ziņu pārraides radio un televīzijā, kā arī laikraksti.

Ziņas online starp citiem informācijas iegūšanas veidiem izceļas ar vairākām būtiskām priekšrocībām, piemēram:

  • Informācija par notiekošo ir pieejama uzreiz;
  • Ziņas pieejamas no jebkuras vietas jebkurā laikā;
  • Ziņas ir bez maksas.

Ziņas internetā ir vienīgās, kas sniedz iespēju uzzināt par aktualitātēm nekavējoties. Radio un televīzija ziņas pārraida tikai noteiktos laikos. Nekavējoties informāciju sniedz tikai ārkārtas situācijās. Arī laikraksti neļauj par visu notiekošo uzzināt nekavējoties, jo tie iznāk tikai reizi dienā un tajos ir iekļauts iepriekšējās dienas aktualitāšu apkopojumus. Izmantojot internetu, Jūs par visu notiekošo varat uzzināt nekavējoties, jo informācija ziņu aģentūru mājas lapās un ziņu portālos tiek nepārtraukti atjaunota un papildināta.

Tāpat ziņas online, sniedz to lasītājiem lielāku brīvību, jo ar tām ir iespējams iepazīties jebkurā laikā no jebkuras vietas pasaulē. Lielākā daļa citu mediju uzliek laika ierobežojumus, piemēram, ziņas televīzijā ir redzamas tikai noteiktā laikā. Ja ieslēgsiet televizoru par stundu vēlāk, tās jau būs beigušās. Šādā gadījumā ziņas var noskatīties tikai interaktīvās televīzijas lietotāji vai arī izmantojot to ierakstus internetā, ja attiecīgā televīzija šādu iespēju piedāvā.

Būtiski, ka ziņas internetā ir pieejamas bez maksas. Ja jums ir piekļuve internetam, Jūs varat apmeklēt dažādus ziņu portālus un salīdzināt tajos iegūto informāciju, par to papildus samaksa netiks prasīta. Turpretī, laikraksti ir pieejami tikai par maksu un parasti sniedz diezgan vienpusīgu ieskatu dažādās aktualitātēs.

Ja vēlaties iegūt plašu un vispusīgu informāciju par dažādām aktualitātēm pasaulē un Latvijā, apmeklējiet ziņu portālu focus.lv. Tas ir neatkarīgs ziņu portāls, kas atspoguļo dažādus aktuālus notikumus un kura saturā netiek pausta kāda politiska nostāja.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Digitālā televīzija dod daudz vairāk nekā tikai televīzija

9:28 pm by

Ko saprotam ar vārdu „televīzija” un ko no tās praktiski gaidām? Protams, lai mājoklī nodrošinātajā aparatūrā, proti, televizorā, būtu iespējams uztvert un redzēt dažādu telekompāniju pārraidītos raidījumus

read more

Related Posts

Tags

Share This

Skaties 5 populārāko kanālu TV arhīvs Lattelecom interneta televīzijā

1:04 pm by

Lattelecom interneta televīzijas iespēju TV arhīvs ir iecienījuši daudzi interneta televīzijas skatītāji. Lattelecom interneta TV piedāvātais televīzijas arhīvs ļauj jebkurā vietā, kur vien pieejams interneta pārklājums, un laikā noskatīties ne tikai vakardienas ziņu pārraidi, bet arī kārtējo iecienītā seriāla sēriju, ja to gadījies palaist garām, vai arī filmu, ko kāda iemesla dēļ nenoskatījies tajā brīdī, kad tās rādīšanu paredzēja programma.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Lattelecom interneta tv jaunāko filmu piedāvājums

1:30 pm by

Lattelecom interneta TV saviem skatītājiem kā patīkamu papildus produktu piedāvā Video nomu. Lattelecom interneta TV Video nomā iespējams par salīdzinoši nelielu samaksu uz noteiktu laiku iznomāt dažādas filmas. Lattelecom interneta TV video nomas klāsts ir patiešām plašs.

read more

Related Posts

Tags

Share This

Skaties vairāk par 370 filmām par 3.85 Ls mēnesī

3:22 pm by

Izvēloties Lattelecom interneta televīziju, videonomas pakalpojuma piedāvājumā iespējams skatīties vairāku simtu dažāda žanra filmu. Turklāt katru nedēļu videonoma tiek papildināta ar vairākiem filmu jaunumiem.

read more

Related Posts

Tags

Share This

TV programma nedēļai

12:57 pm by

Televīzijas programmas piedāvā ļoti liels skaits iknedēļas žurnālu un interneta lapu. Preses izdevumos parasti tiek publicēta televīzijas programma nedēļai, internetā var iepazīties arī ar programmu lielākam periodam.

read more

Related Posts

Tags

Share This

IZZI TV piedāvājums – kanālu izvēle visām gaumēm

11:40 am by

Katru dienu cilvēks ir dažādu izvēļu priekšā, tas attiecas arī uz izklaidi un atpūtu. Nav šaubu, ka mūsdienu pasaulē ir daudz iespēju. Sen jau pagājuši ir tie laiki, kad veikala plauktos bija atrodams vienas firmas ražotājs. Savā ziņā līdzīgi ir arī ar televīziju. Mūsdienās tās piedāvājums ir gana plašs. Var skatīties ne tikai Latvijas kanālus, bet arī visu to, ko piedāvā apkārtējā pasaule. Pastāv izvēles brīvība visām gaumēm.

read more

Related Posts

Tags

Share This