Saņemiet OCTA polisi internetā

10:09 am by

auto apdrošināšana internetāOCTA jānoformē ikvienam transportlīdzeklim, tādēļ esošo apdrošinātāju galvenais uzdevums ir sniegt finansiāli izdevīgus variantus. Lēta OCTA nepārprotami ir katra klienta mērķis, jo ļoti svarīgi ir nepārmaksāt un reizē saņemt konkrēto apdrošināšanu. OCTA online būs tiešām ērti un vienkārši pieejama, pietam varēsiet nesteidzīgi pārbaudīt norādītās cenas un piedāvājumus jebkurā laikā.

Vien pāris minūšu laikā ir iespējams saņemt savas OCTAS līgumu, kurā redzams tās attiecīgais aktivizācijas laiks utt.

Ikviena OCTA polise tiek nekavējoties nosūtīta klientam, tāpēc to vajadzības gadījumā varēs vienkārši izdrukāt. Izmantojiet visu redzamo informāciju un svarīgas pamācības, lai ērti noskaidrotu savas polises gala cenu.

Lēti piedāvājumi katram klientam

Acīmredzami lētas OCTAS tiek piedāvātas nepārtraukti, līdz ar to cilvēkiem ir iespēja ietaupīt naudu un paralēli saņemt tiešām labu atbalstu. Katrā ziņā OCTAS kalkulators atvieglos izdevīgāko polišu meklēšanu, jo būs nepieciešams tikai norādīt vajadzīgos datus norādītajos lauciņos. Konkrēti šāds īpašs rīks radīts, lai jau automātiski tiktu atrasti vajadzīgie polišu varianti no dažādām kompānijām, tādēļ Jums būs mazāk darba.

Konkrēto cenu aprēķināšanas laikā tiek iegaumēts auto vecums, riska klase, kā arī citi nozīmīgi faktori par auto un tā vadītāju. Vairāk šeit. Apdrošinātājiem ir izveidota arī riska grupu klasifikācijas sistēma, kas ļauj sadalīt klientus konkrētās kategorijās – tas arī ietekmē Jūsu polises cenu. OCTA vērtīgais kalkulators ir ļoti parocīgs un ērts, tāpēc īsā laikā noskaidrosiet visus Jums pielāgotos variantus.

OCTA palīdzēs segt izdevumus

OCTA apdrošināšana principā paredz atlīdzības sniegšanu tajās situācijās, kad radīti noteikti zaudējumi trešajai personai. Parocīgi ir tas, ka šī polises veidlapa nav vienmēr jāņem līdzi, tai ir jābūt izprintētai vien tad, ja dodaties ceļojumā ārpus valsts.

Lai vienmēr būtu skaidrs, jāteic, ka daudzkārt pieminētā polise būs derīga visā EEZ, kā arī pašā Latvijā, tādēļ ir droši ceļot uz ļoti daudzām vietām pasaulē. Tiek piedāvāti 3 izvēles varianti – zaļā karte, standarta un robežapdrošināšanas līgums, bet visiem maksimālais derīguma termiņš ir 1 gads.

Piedāvātā atlīdzība tiek izsniegta arī situācijās, ja reālais cietušais ir pasažieris tajā automašīnā, kas neizraisīja negadījumu. Katrs negadījums var pēkšņi pārsteigt, tādēļ ir labi zināt, ka būs pieejama apdrošinātāja palīdzība un naudas atlīdzība.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai