Top 5 galda spēles ģimeniskiem vakariem

6:40 am by

galda spēlesGalda spēles visos laikos ir bijušas interesanta nodarbe gan pieaugušajiem, gan bērniem- katrs var sev atrast vispiemērotāko un interesējošāko spēli, lai vakars būtu jautrs un azarta pilns.

Turpmākajā rakstā apskatīsim Top 5 pieprasītākās un populārākās galda spēles (apskatīt pieejamās galda spēles), kas lielākoties liek aizrauties visa vecuma ģimenes locekļiem kopīgajos spēļu vakaros. 

Galda spēle Dixit

Dixit ir spēle, kuru vislabāk spēlēt ģimenes vai tuvāko draugu lokā. Spēles specifika ir tā, ka jāpielieto iztēle, radošums un vienmēr jādomā kā gan domātu Tavi spēles dalībnieki, jo tieši tas ir visjautrākais šajā nodarbē. Spēle liek pasmieties par sevi un saviem draugiem vai ģimeni, liek patiesi iedziļināties otra teiktajā un bieži vien atsauc jestrus un asprātīgus dzīves notikumus. 

Galda spēle Monopols

Monopols ir spēle, kas ir nemainīgi populāra visā pasaulē jau gadu desmitiem. Šobrīd Monopols ir pieejams arī ar kredītkartes aparātu, kas ļauj atstāt pagātnē piezīmju lapiņas un galvā rēķināšanu- kredītkaršu aparāts pats visu aprēķina un jebkurā brīdī ar tā palīdzību vari pārbaudīt gan savu Monopola bilanci, gan savus īpašumus un to vērtību. 

Galda spēle 5 sekundes

Šī ir spēle, kurai tās spēlēšanas laikā tiek intensīvi uzturēta spriedze un azarts. Spēles specika ir tajā, ka uz jautājumu ir jāatbild piecu sekunžu laikā un bieži vien pat uz viselementārākajiem jautājumiem stresa un ātruma ierobežotības dēļ, aizmirstas vienkāršākās atbildes. Jautājumi spēlē ir gan grūti, gan viegli, kas ļauj šo spēli spēlēt ikvienam ģimenes loceklim. 

Galda spēle Sabotieris

Stratēģijas spēle Sabotieris ir salīdzinoši jauna spēle, tomēr tā savu spēļu slavu veic ar uzviju. Spēlē uz nejaušības principa katrs dalībnieks izvēlas savu kārti, kas nosaka, vai tas būs rūķis, vai sabotieris. Nevienam šo informāciju nedrīkst teikt, kas tieši šajā momentā spēli padara aizraujošu- dalībniekiem pašiem no spēles gaitas ir jāsaprot, kas ir viņu komandā. Spēle ir aizraujoša, jo nekad nebūs vienādi gājieni vai vienādas situācijas un katru reizi dalībnieku statusi ir nezināmi un jāuzmin.

Galda spēle Alias

Mūsdienu versijā Alias jau savu popularitāti ir sasniedzis ne tikai ar klasisko, bet arī junioru, ceļojumu un pat party (ballīšu) versiju. Spēlē jāsadalās pa diviem cilvēkiem komandās un jāskaidro vārdi, neminot to vārdu daļas. Jaunākajās Alias versijās ir ne tikai jāskaidro vārdi, bet arī tie jāparāda paralēli izpildot kādas konkrētas kustības, kas viesības vai ģimenisko vakaru radīs pavisam atraktīvu.

Meklē šīs galda spēles 220.lv interneta veikalā! Lai jautri un ģimeniski kopā būšanas vakari! 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This